Ponad 700 par świętowało swoje jubileusze małżeńskie podczas wyjątkowej uroczystości w Archidiecezji Katowickiej. Msza Święta, wzruszenia, odnowione przysięgi i "małe wesele" stworzyły niezapomniany dzień pełen wdzięczności, miłości i wspólnoty. Dziękujemy, że byliście z nami!


